Metin 2

28. srpna 2010 v 20:34 | majitelka

Postavy a architektura v orientálním stylu tě unesou do tajuplné říše plné exotických bojových umění

Kráčej realistickými vesnicemi dálného východu a nech se okouzlit půvabem a precizností asijských bojovníků. Zakrátko budeš i ty nejen bojovat s mečem a lukem, ale i zkoušet rafinované možnosti boje se zvony a vějíři

Vrhnou se na tebe celé tlupy nebezpečných a inteligentních nestvůr.

Můžeš několika nestvůrám naráz způsobit těžká zranění, ale buď opatrný: Sotva přemůžeš jednu nestvůru, ostatní tě nenechají na pokoji. 0bzvášt' v okolí kamenů Metin musíš být opravdu obezřetný!

Založ si vlastní cech nebo se staň členem jednoho již existujícího mocného cechu a ovládni tak osud své říše.

Výsledky tvých cechovních bojů se promítnou jak na cech jako takový, tak i na body zkušeností každého člena cechu. Musíš bojovat, abyste získali jednu z mála říšských pevností. Spolu s růstem slávy a moci vašeho cechu dostanete šanci získat v pevnosti vlastní nehráčskou postavu, kterou budete moci dále rozvíjet a zdokonalovat.

Bojuj s ostatními říšemi ve středu kontinentu.

Bojuj tváří v tvář proti ostatním hráčům z jiných říší a získej nadvládu na celým kontinentem. Na vítěznou říši čekají hmotné statky v podobě peněz a pozemků, na úspěšného hrdinu čest a sláva. Ta ti dopomůže k vyšší bojové hodnosti a převzetí vůdcovské pozice vůči ostaním členům cechu v nastávajících říšských bitvách.

Jeskyně vyhnanství

Na počátku časů tři bozi drželi elementy života v rovnováze: Bahar-Taraji, bohyně stvoření a její bratři Baljit-Elvedin, bůh ochrany a Beran-Setaou, bůh rozpadu. Lidé se k prvním dvěma modlili, ale třetího se obaváli. To během času zaselo v srdci Beran-Setaou zášť a nenávist, které jej nakonec dovedly k vraždě jeho sestry - která byla mezi lidmy nejoblíbenější.
Smrt bohyně měla tragické následky. Dlouhá a krutá zima přišla do světa lidí. A dokonce i bozi trpěli. Beran-Setaou prchl v hrůze, když viděl, co udělal. Jeho bratr Baljit-Elvedin pohřbil sestru a pak se vydal svého bratra hledat. Když jej našel v podzemní jeskyni, rozhořel se mezi nimi krutý boj, který ale žádný z nich nemohl vyhrát. Přesto se Baljit-Elvedinovi povedlo zavřít bratra v jeskyni a zapečetit její vchod a poté se vrátil do světa lidí.Od té doby držel nad světem lidí ochrannou ruku a všechna stvoření tam žijící musela dokázat, že nepatří k temným silám.
Umístění jeskyně, která byla v pověstech nazývána Jeskyně vyhnanství, bylo známo jen několika lidem - a ti to drželi v tajnosti. Jeskyni a její obyvatele ovládá temný drak, který je stále naplněn nenávistí ke všemu živému. A každý, kdo mu zkříží cestu, pozná jeho hněvmůžete hrát za 4 postavy:válečník,ninja,sura a šaman
ve hře budete plnit různé úkoly zvané questy budete se pomalu posouvat o další levly
vylepšovat svou výzbroj u kováře vylepšení může ale selhat svádět boje s jinými hráči
nakupovat a používat svá kouzla. Od levlu 25 budete moct jezdit na koni. Budete zabíjet
příšery a ničit kameny metin.

HRU MŮŽETE ZADARMO STÁHNOUT NA www.metin2.cz DOBŘE SE BAVTE 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama